ТИЖДЕНЬ ПРАВА

Ураховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини 8 грудня 2008 року Президент України постановив започаткувати проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
З 10 по 15 грудня 2021 року у нашому ліцеї вже традиційно проводився Всеукраїнський тиждень права, мета якого ‒ підвищення ролі правової освіти серед учнів, виховання поваги до закону і прав людини.
Протягом кількох днів викладачем історії та права І. Притулою були проведені цікаві і змістовні заходи: перегляд та обговорення відеофільму «Мої права та обов’язки», правові дебати «Чи обмежують мої права мої обов’язки», проведено всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Бібліотекар О.Калинюк провела правову гру «Знавці права». У бібліотеці була організована книжково-іллюстративна виставка «Права – знаю, обов’язки – виконую».
Подібні заходи підвищують зацікавленість учнів у вивченні правознавства, формують уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.