Мовний тиждень - так можна назвати перший тиждень листопада.

Карантинні обмеження знову стали на заваді повноцінного святкування 9 листопада Дня мови та писемності. Проте педколектив ліцею уже вкотре взяв участь у Всеукраїнському флешмобі - написанні радіодиктанту національної єдності. Мета в учасників була різною: з’ясувати рівень своєї грамотності, підтримати розвиток державної мови або просто згадати шкільні роки.

Цього ж дня наші найкращі ліцеїсти та ліцеїстки виконували дистанційно завдання І етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Завдання конкурсу викладачка української мови та літератури Мовчан О.М. підготувала на платформі https://www.liveworksheets.com/ (інтерактивний робочий аркуш). Учні мали змогу виконувати завдання конкурсу за посиланням https://www.liveworksheets.com/1-ra2185869xy. Час виконання робіт було обмежено до трьох годин (10.00 -13.00)

Виконували завдання учні І-ІІІ курсів у кількості 9 чоловік і лише одна учениця групи 68 к 2 Острогляд Віталіна отримала за роботу 15 балів з 17. Вона і стала переможницею.
Наступного дня, 10 листопада проведено також І (ліцейний) етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка.
Завдання конкурсу здобувачі освіти виконували дистанційно на платформі Сlassroom за посиланням https://classroom.google.com/u/0/c/MTYzODc4OTkwNTIy/a/NDIzMjcyMDQ0MTc0/details
Час виконання робіт було обмежено до чотирьох годин (10.00 -14.00). Завдання виконували 10 чоловік. Найкраще із завданнями впоралася учениця групи 68 к 2 - Онищук Аліна. Вона набрала 10 балів з 12.
Дякуємо усім учасникам конкурсів! А на переможців чекають моральні та матеріальні заохочення (преміювання)