Проведення навчання з цивільної оборони

На виконання наказу директора Департаменту від 05.09.2014 р. № 02/01-1069 «Про організацію і проведення спеціального навчання щодо захисту населення області» наказом директора Василівського ПЛ від 08.09.2014 р. за №145 розроблений конкретний план проведення даного заходу.

Проведена робота по підготовці та улаштуванню найпростіших захисних споруд (підвальних приміщень) ліцею, що включає в себе:

  • побілку приміщень захисник споруд;
  • підготовку місць для сидіння;
  • забезпечення аварійного освітлення, медичного обслуговування, питної води та сухпайків;
  • перевірена наявність планів евакуації з приміщень.

Наказом начальника цивільного захисту Державного навчального закладу «Василівський професійний ліцей» затверджено порядок евакуації учнів, викладачів, майстрів виробничого навчання та працівників ліцею на випадок надзвичайних ситуацій, намічені маршрути і розвішані вказівники.

Проведені теоретичні заняття на тему: «Організація інформування та дії населення при одержані сигналів про повітряну тривогу та при евакуації. Безпека життєдіяльності учнів при введені стану особливого періоду».

Навчання розпочалося 11 вересня о 9.00 і закінчилось о 13.00 з повною евакуацією учнів і працівників ліцею в раніше підготовлені укриття і пройшли на високому організаційному рівні.

Після проведення навчань директор ліцею Палига Олена Валеріївна на зборах всих учнів і працівників ліцею підвела підсумки і вказала на деякі недоліки в ході проведення навчань.