14 жовтня - ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

З метою вшанування мужності та героїзму захисників, незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, Президент Указом від 14 жовтня 2014 року №806 «Про День захисника України» постановив установити в Україні свято – День захисника України.

З цієї нагоди бібліотекар Мухіна О.В. провела огляд літератури «Сила нескорених» та підготувала книжкову виставку «Степ та воля – козацька доля», оскільки 14 жовтня в нашій країні відзначається ще й День українського козацтва. На виставці представлені книги із фонду бібліотеки ліцею, які розповідають про історію України та про козацьку епоху.

Також у бібліотеці продемонстрували документальний фільм «Край Землі: Зона АТО» від режисера Крістіана Жерегі , який пішов добровольцем для захисту України в зону АТО. Фільм присвячений боротьбі за незалежність України у ХХ ст. та мужності українських військових і волонтерів під час проведення Антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.