Вибори кандидата на посаду директора

В нашому закладі освіти пройшли загальні збори трудового колективу з нагоди визначення кандидатури на посаду директора ДНЗ «Василівський професійний ліцей».

На зборах були присутні 67 осіб із 80 працівників ліцею, відсутні з поважних причин - 13 осіб. Відповідно до Статуту ліцею, кворум дозволив визнати збори правомочними та розпочати роботу.

На зборах був присутній Паржницький О.В., директор Науково-методичного центру ПТО в Запорізькій області, який розповів про вимоги до кандитата та правила проведення голосування.

Колектив обрав лічильну комісію. Голова зборів Притула І.А повідомила, що 04.10.2021 р. було оголошено конкурс, який тривав до 25.10.2021 р.. Документи для участі в конкурсі подала Палига Олена Валеріївна – член загальних зборів трудового колективу, кандидат на посаду директора ДНЗ «Василівський професійний ліцей».

Олена Валеріївна презентувала членам трудового колективу Програму розвитку закладу освіти на 2022-2026 роки та відповіла на запитання.

Далі, згідно порядку денного, було проведено таємне голосування з метою визначення кандидатури на посаду директора ДНЗ «Василівський ПЛ». 

Після підрахунку бюлетнів, лічильна комісія оголосила результати:

Бюлетені для голосування були видані кожному члену трудового колективу під підпис. Кількість виданих бюлетенів: 67 шт.
Голосування проводилось таємно, шляхом опускання бюлетенів в опечатану скриню кожним членом трудового колективу. Скриня з бюлетенями була відкрита після завершення процедури голосування у присутності голови та секретаря загальних зборів трудового колективу.

В голосуванні взяли участь 67 осіб із 67 присутніх на зборах.

За підсумками голосування, за кандидатуру Палиги Олени Валеріївни на посаду директора ДНЗ «Василівський професійний ліцей» проголосували:

«За» 64 голоси,

«Проти» 0 голосів,

«Утримався» 2 голоси, один бюлетень визнали "зіпсованим"

Вітаємо Вас, Олена Валеріївна,  та  бажаємо Вам завжди залишатися  надійним капітаном нашого корабля,  раціонально використовувати сили і засоби, щоб вести наш заклад освіти до нових горизонтів, домагатися поставлених цілей! Віримо в  загальний успіх! Будьте щасливі, здорові і шановані!