ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ БАБИНОГО ЯРУ

29 вересня – 80-ті роковини від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру (29-30 вересня 1941 року). … Бабин Яр – це некрополь для більш ніж 100 тисяч цивільних громадян – як дорослих, так і дітей та людей старшого віку, військовополонених.
Назва цієї місцини на тодішніх околицях Києва стала узагальненою, увійшла без перекладу у всі мови світу як символ кривавого злочину нацистського режиму, який перекреслив усі тогочасні моральні ідеали європейської цивілізації і всі досягнення європейського гуманізму.
Сьогодні виповнюється 80 років з моменту початку масових розстрілів єврейського населення у Бабиному Яру. У перший та другий день - 29-30 вересня 1941 році тут розстріляно 34 тисячі мирних жителів міста Києва, винних лише у тому, що вони були євреями. За всі роки війни тут убито понад 100 тисяч людей – євреїв, українців, ромів, людей інших національностей, – а також військовополонених, пацієнтів психіатричної лікарні та інших жертв нацистської машини знищення. Те, що відбулося, увійшло в історію як одна з наймасовіших акцій знищення мирного населення в ході Другої світової війни.
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.07.2021 №1010-р «Про затвердження плану заходів, пов’язаних з 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру» заплановано проведення 29 вересня 2021 року в закладах освіти загальнонаціонального уроку пам’яті
У роковини трагедії, і ми вшануємо пам’ять десятків тисяч розстріляних, так у нашому ліцеї заплановано проведення виховних годин, бібліотекарем ліцею підготовлена книжково-іллюстративна виставка та презентація «Свіча пам’яті не згасне».
Світла пам'ять невинним жертвам Бабиного Яру!

Завантажити: Бабин Яр.pdf