Ювілейна символіка до 30-річчя незалежності України

В основу концепції єдиної візуальної символіки відзначення 30-ї річниці незалежності України покладена ідея бачення незалежності як мрії, якої прагнули досягти багато поколінь українців. Візуалізація образів реалізована у вигляді калейдоскопічних квіткових орнаментів. Квітка є образом, що розкриває ідею держави. Це квітка, яка динамічно змінює свої пелюстки. Проте залишається такою ж прекрасною і неповторною. Квітка є одним з найдавніших символів в орнаментально-знаковій культурі України.
"Ти у мене єдина" – основний лейтмотив кампанії, який є універсальним зверненням до нації, країни та її незалежності.
Кожна область України має свою унікальну квітку-логотип з графічними елементами та кольоровою гамою прапорів регіону. Крім того, регіони представлені квітами – символами сфер діяльності, серед яких – медицина, будівництво, наука, цифрові технології та виробництво.
"Це буде головна квітка 30-річчя. Символ України "Ти у мене єдина". Мені здається, що це правильний символ нашої державності. Це така наша країна. Вона не просто квітуча – нас не затоптати, нас не зрізати, нас не зламати, ми все одно будемо квітучою країною й точно розквітнемо!"- прокоментував символіку президент України Володимир Зеленський. У День Незалежності, 24 серпня, в усіх регіонах країни піднімуть великі прапори, відбудуться військові паради, в Одесі та у Києві - на Майдані Незалежності. Увечері на Олімпійському у Києві відбудеться концерт зірок української естради.Також, до Дня Незалежності в Україну привезуть Конституцію Пилипа Орлика і в кожного буде вільний доступ і можливість побачити її.