Щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Навесні починається наймасштабніше прибирання країни. Тож проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища. До акції долучилися і ми - педагоги та учні ДНЗ «Василівський професійний ліцей».
За підтримки Василівського лісництва ДП «Пологівське ЛМГ» в особі лісничого Генадія Деривідмідь та помічника лісничого Вікторії Кузьменко, з метою збереження та збільшення зон зелених насаджень, поліпшення стану довкілля, проведено озеленення території ліцею та висаджено саджанці берези, черемхи, барбарису.
Але це тільки початок. Протягом наступного тижня ми плануємо провести прибирання території ліцею, братських могил, вулиць, тротуарів та доріг м. Василівки.
Кожен повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.