Тиждень хімії, біології та географії.

Предметні тижні є цікавою та ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми.

Основною метою Тижня хімії, біології, географії, який проходив з 15 по 19 березня, було виховання любові до предметів природничого циклу, поглиблення знань учнів у різних ділянках цих наук.

В рамках Тижня викладач Супрун Ольга Петрівна провела різні цікаві заходи. Здобувачі освіти 66 групи змагалися з викладачами ліцею у грі «Де логіка?», групи 67 та 68 мірялися інтелектом у вікторині «Брати наші менші», а хлопці та дівчата групи 64 боролися за першість у грі «Смачна географія».

Переможці (Заступник директора з виховної роботи Притула І.А., викладач спецдисциплін Лиходід В.В., майстер в/н Сікун А.В., дівчата 68 групи, дівоча команда 64 групи) отримали смачні солодкі призи.

Кульмінацією предметного тижня стало створення відеоролика «Цікаві загадки людського організму», який здобувачі освіти різних груп знімали та монтували разом.