Меморандум про співпрацю

26 лютого 2021 року було урочисто підписано Меморандум про співпрацю між ДНЗ «Василівський професійний ліцей» та Всеукраїнським козацьким спортивним клубом ім. Гетьмана Івана Мазепи.
До ліцею завітали поважні гості: заступник голови КРК ЗОДА, голова Великої ради отаманів Запорозького козацтва, кандидат наук з державного управління Дмитро Сухінін, голова Всеукраїнського козацького спортивного клубу ім. гетьмана Івана Мазепи, учасник Самооборони Майдану, волонтер Іван Нонка, полковник СБУ у відставці, ліквідатор аварії на ЧАЕС, ветеран спортивного орієнтування Павло Білан, голова Василівської жіночої сотні берегинь МГО "МСК "Запорозька Січ" Олена Ханат з членами штабу, які підтримали проведення змагань з волейболу та нагородили переможців.
Директор ліцею, Палига О.В., розповіла про багаторічну співпрацю з Всеукраїнським штабом "Козацький волонтер", Першою Національною громадською козацькою історичною бібліотекою ім. князя Д.І. Вишневецького (Байди), МГО, "Міжнародним союзом козаків "Запорозька Січ", підкреслила важливість Всеукраїнського козацького спортивного клубу ім. гетьмана України Івана Мазепи, як допомоги в розвитку фізичної культури в ліцеї і області. Олена Валеріївна щиро подякувала членам правління за активну участь і заохочення молоді.
Розвиток співпраці між закладом освіти та Всеукраїнською громадською організацією буде сприяти просуванню ідей поваги до фізичної культури в лавах молодіжного суспільства, ефективно впливатиме на свідомість молоді, допоможе педагогам в проведенні змагань, розповсюдженні інформації про досягнення українців у спорті.
Сторони домовились найближчім часом узгодити план конкретних дій.