Тиждень математики і фізики

З 15 лютого по 19 лютого 2021 року в ліцеї проходив Тиждень математики і фізики. Гаслом були обрані слова німецького математика Фелікса Гаусдорфа: «Є в математиці щось таке, що викликає людське захоплення».
Заходи були спрямовані на розвиток інтересу до вивчення предмету та творчих здібностей учнів, логічного мислення, розширення світогляду, креативності, формування відповідальності, життєвих компетентностей та вмінь.
Учням було запропоновано розв’язати кросворди, цікаві задачі, головоломки та ребуси. Здобувачі освіти ознайомилися з цікавими фактами із життя видатних математиків та фізиків, висловами про царицю наук.
Тиждень математики та фізики минув, лишивши після себе багато позитивних вражень і незабутніх моментів. Учні групи 66к-ІІ мали змогу спробувати себе у різних ролях, оцінити власні сили в різних видах діяльності; брали участь у конкурсах, розв’язувати логічні завдання, задачі та ребуси.
Група 64 к-ІІІ прийняла участь у консультації - змаганні з тем математики, метою якої була підготовка до ЗНО.
Здобувачі освіти стали активним учасникам усіх подій Тижня.
Всі заходи Тижня математики і фізики спрямовувались на активізацію пізнавальної діяльності учнів, підвищення інтересу до вивчення цих предметів, розширення кругозору вихованців.