Готуємо майстерних водіїв

Вправності і майстерності майбутні водії набувають, проходячи щоденні теоретичні навчання та освоюючи ази водіння практично на навчальному майданчику ліцею.
28 жовтня 2020 р. інструктор з водіння автомобіля Грушко С.В. проводив відкрите заняття на тему: «Контрольна перевірка вантажного автомобіля перед виїздом з гаража». Учень групи 20т-ІІ Таран Владислав виконав перевірку тиску коліс автомобіля, робочого стану габаритів, комплектності інструментів та інших вимог до роботи на автомобілі. Після демонстрації маршруту інструктором учень виконав самостійно вправи на маневровому майданчику ліцею, переконавши присутніх у вмінні керувати транспортним засобом впевнено, як навчали його наставники.
3 листопада 2020 р. учні групи 20т-ІІ продовжили індивідуальні практичні заняття, на цей раз з водіння легкового автомобіля під керівництвом інструктора Бучнєва Ю.І. Відкрите заняття на тему: «Контрольна перевірка автомобіля (легкового) перед виїздом з гаража та відпрацювання вправ на маневровому майданчику» Юрій Іванович проводив з учнем групи Березою Владиславом. Хлопець впевнено виконав перевірку готовності автомобіля до виїзду з гаража, демонструючи здобуті знання і вміння керувати транспортним засобом та пройшов маршрут без зауважень. Бажаємо всім учням групи успіхів та нових професійних звершень!