Місячник кухаря

Праця кухаря дуже потрібна людям, цікава, бо зі звичайних продуктів, маючи фантазію та смак, кухар створює справжні шедеври кулінарної майстерності. Відповідно до річного плану роботи ДНЗ «Василівський професійний ліцей» на 2020 рік, та з метою популяризації професії «Кухар» з 05.10.2020 року по 30.10.2020 року був запланований місяць «Кухаря». Проведення заходів місяця – це своєрідний звіт викладачів та майстрів, підготовлений і організований у тісній співпраці з учнями. Місяць складався з різноманітних заходів: конкурс стіннівок на тему: «Кумедний кухар». виготовлення композицій з овочів «Осінні фантазії», презентація на тему: «Кухня народів світу», випуск буклетів, листівок на тему: «Моя професія – моя гордість» тощо. На жаль не усі заплановані заходи були проведені…
Але все ж таки є результати! Конкурс стіннівок на тему «Кумедний кухар» показав, що учні мають творчі здібності в малюванні. Усі стіннівки були гарно оформлені, яскравими та відповідали тематиці .
Виготовлення композицій з овочів - це завжди дуже цікаве завдання. Учні груп різних курсів були індивідуальні в підборі композиції, назви виробу з овочів та фруктів: група №66- «Осінній подих», група №68 – «Улюблені іграшки дитинства», група №64- «Дари осіні»
Демонстрація презентацій на тему «Кухня народів світу» проходила в бібліотеці ліцею та визвала зацікавленість у всіх спостерігачів (учнів, педагогів), адже представники кожної групи представили: група №64-Грузія, група №66-Італія, група №68- Франція.
Виготовлення буклетів на тему: «Моя професія – моя гордість» показала, що кухарі не тільки вміють гарно готувати їжу, а й працювати на комп’ютері. Буклети та листівки були змістовні, креативні та різнопланові.
Компетентне журі, до складу якого увійшли: заступник директора по виховній роботі – Притула І.А, методист – Тинкалюк Л.О, старший майстер – Решетник С.В, керівник гуртку «Big family» - Мішина О.О. високо оцінили вміння демонструвати свої навики та знання на практиці. За підсумком всіх конкурсів перше місце здобула група №66к-II, друге місце група №64к-III, третє -група №68к-1.