З Різдвом!

З 16 по 24 грудня у нашому навчальному закладі пройшов тиждень англійської мови, який провела учитель англійської мови Прокопенко Наталія Анатоліївна.
Яке свято найочікуваніше для всіх дітей та дорослих? Звичайно це Різдво та Новий рік! Саме тому для проведення тижня англійської мови, який проходив з 16 по 24 грудня, було обрано тему «Merry Christmas».
Яка найперша ознака приближення Новорічних свят? Звичайно, це фільм «Один вдома»! Учні нашого ліцею з задоволенням переглянули цю різдвяну комедію з англійськими субтитрами та відповіли на запитання вікторини «How well do you know the movie «Home Alone»?». Найкращі та найуважніші експерти з пригод бідолашного Кевіна отримали солодкі призи.
Чи знаєте ви, яка традиційна випічка готується в США на Різдво? А ми знаємо! Звичайно, це імбирне печиво різноманітної форми: хатинки, сніжинки, ялинки, дзвіночків та чоловічків тощо. Тому 24 грудня разом з викладачем спецдисциплін Решетник Світланою Володимирівною учні прийняли участь у його випіканні та прикрашанні новорічною глазур’ю, що стало смачним закінченням тижня англійської мови напередодні католицького Різдва.