Місячник безпеки життєдіяльності

З метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, запобігання виникнення надзвичайних подій, учасниками яких є підлітки, а також закріплення знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення курсу основ здоров’я та відпрацювання дій учнів у випадках виникнення надзвичайних ситуацій в ДНЗ «Василівський професійний ліцей» з 12.11.2019 по 19.12.2019 року був проведений Місячник безпеки життєдіяльності.

Уся робота місячника була спрямована на організацію різних видів діяльності, які, в свою чергу, були направлені на набуття певних навичок поведінки, досвіду, самостійного пошуку із непростих ситуацій, навчанню приймати виважені, продумані рішення.
Заходи місячника проводилися згідно затвердженому плану. Але найцікавішими були:
Випуск стінних газет на тему: «Здоровий спосіб життя», які є дуже актуальними для сучасної молоді. Усі учні ліцею приймали активну участь в випуску стіннівок.
Конкурс малюнків «Обери життя» між учнями груп ліцею, кращий малюнок який намалювали учні групи №65 під керівництвом класного керівника Супрун О.П та майстра виробничого навчання Сікну А.В. був відправлений для участі в обласному конкурсі.
Творчий конкурс виготовлення виробів з прикладного матеріалу на тему: «Сам собі рятувальник». Кращий виріб був виготовлений учнями групи №64 під керівництвом майстра виробничого навчання Антоненко Л.В. також відправлений для участі в обласному конкурсі.
Конкурс літературних творів на тему: «Що я знаю про рятувальників?», пройшов між учнями групи №18, найцікавіший твір написаний Єременко Юлією, прийняв участь в обласному конкурсі.
Проведення інструктажу та відпрацювання практичних дій, умінь і навичок поведінки учасників навчально-виховного процесу у випадку виникнення пожежі, які провів інженер з охорони праці Циба С.В. Його лекції були дуже важливі для учнів ,адже в період канікул можуть виникнути різні ситуації, а учні повинні бути готові до них.
В цілому, захід пройшов на високому рівні, основна мета місяця досягнута та головні завдання виконані.