Відкритий урок з виробничого навчання в групі 62 К-3

Вимоги, які висуває ринок праці до молодих спеціалістів (кухарів), - це вміння використовувати одержані знання в умовах сучасного виробництва, вміло орієнтуватися у виробничій ситуації, вирішувати виробничі проблеми, швидко перебудовуватися на виконання інших завдань, тобто бути компетентним фахівцем. Державний навчальний заклад «Василівський професійний ліцей» спрямований на підготовку саме таких фахівців.
Відкритий урок з виробничого навчання з професії «Кухар» в групі 62 К-3 провела майстер виробничого навчання 2 категорії Мухіна Оксана Юріївна, тема уроку «Приготування та подача гарячих напоїв». Учасники дійства з приготування кави орієнтувалися серед великої кількості інформації, поданої усно і презентацією, вправно виконували всі технологічні вимоги і тому в результаті досягли бажаного- одержали естетичний з погляду гостей, смачний і правильно приготовлений напій кава латте макіато. Всі смакували і були дуже задоволені.
«Чай або кава?»- незмінне питання відвідувачам офісів або просто гостям. Ці напої пили в усі часи і п’ють зараз, вони не виходять з моди. Якісна технологія приготування напою має величезне значення для успіху будь-якого ресторану, кафе, бару, їдальні або буфету. Високий професіоналізм та уважне ставлення до клієнтів - це єдине, що допоможе витримати конкуренцію. Важливість знань даного уроку в тому, щоб ваше вміння в приготуванні гарячих напоїв захоплювало відвідувачів і залучало клієнтів у заклад, де ви будете працювати.