Проведення місячника з професії «Кухар»

З 04 листопада по 29 листопада 2019 року
Професія кухаря — дуже творча та цікава для тих, хто любить частувати інших смачними стравами та вигадувати нові мікси і смаки.
В кухарській справі головне - талант, почуття смаку, фантазія. Професія вимагає скрупульозної точності, наявності творчої жилки, щоб придумати оригінальний рецепт або вишукано прикрасити страву. Тонкі смакові відчуття допоможуть кухареві досягти висот у кар’єрі. Хороший кухар повинен бути уважним, охайним, організованим, мати гарну пам’ять.
Щорічно в нашому ліцеї проводиться місячник з професії «Кухар». Згідно плану роботи були заплановані такі заходи:
- організація та проведення конкурсу стіннівок та висловів;
- виготовлення композицій з овочів та фруктів;
- майстер-класи;
- вікторина «Моя професія найкраща»;
- конкурс «Млинець грудкою».
Навчально – виховна робота під час місячника «Кухар» була спрямована на розширення інформаційно-пізнавальних знань учнів, пов’язаних з обраною професію.
Розпочався місячник з конкурсу стіннівок. Учні першого, другого, третього курсів висвітлювали своє уявлення про обрану професію.
Майстри виробничого навчання разом з учнями організували та провели майстер-класи професійної майстерності.
Майстер виробничого навчання Антоненко Людмила Валентинівна разом з учнями групи 64 К-2 провели майстер-клас «Чарівне тісто». Учні, Калінчук Катерина та Пенькова Каміла продемонстрували свої вміння з приготування виробів з тіста, проявили фантазію та втілили її у реальність. Глядачі майстер-класів мали можливість спробувати свої вміння та помірятися власними силами з професіоналами.
Майстер виробничого навчання Сікун Анжеліка Валеріївна провела майстер-клас «Овочева нарізка» разом з першокурсниками групи 66 К-1. Для цих учнів це перші кроки в їх майбутній професії, але вони не пасуть задніх. Учні активно приймали участь в заході, такі як, Огли Світлана, Вєровська Лілія, Пузанова Крістіна, Назаренко Діана, Запара Анастасія, Здоренко Єльвіра, Кузьміна Анастасія. Дівчатка старанно із захоплення демонстрували свої вміння набуті на уроках теоретичної та практичної підготовки.
Майстер виробничого навчання Мухіна Оксана Юріївна разом із викладачем професійної-теоретичної підготовки Решетник Світланою Володимирівною провили конкурс «Млинець грудкою». В конкурсі приймали участь учні першого, другого та третього курсів. Кухар — це фахівець з приготування їжі. Доброго кухара іноді називають чарівником, адже він може з самих звичайних продуктів приготувати справжній шедевр, який доставить радість і насолоду людям, ось і наші учні демонстрували свої вміння з приготування млинців. Вони повинні були правильно організувати своє робоче місце, дотримуватись послідовності та правильності операцій технологічного процесу приготування млинців, презентувати страву.
Вікторина «Моя професія найкраща». Проведення вікторини, у формі уроку виробничого навчання, під час якої, відбувається перевірка здобутих знань із професії - це чудова можливість удосконалити освітній процес і зацікавити учнів до пізнання нової інформації з обраної професії «кухар». Учні із задоволенням приймали участь у пізнавально- гумористичному «уроці».
Характерним для кращих кулінарів є те, що вони не зупиняються на тому, чого вже досягли, а постійно вчаться, уважно переймають і вивчають досвід інших, беруть участь в різних професійних конкурсах. Ще одна сходинка до майстерності. І колись, можливо, весь світ буде ласувати стравою, що носитиме ім’я нашого учня.