«Продавці – на всі руки молодці!»

Відповідно до річного плану роботи ДНЗ «Василівський професійний ліцей» на 2019 рік, згідно із затвердженим планом методичної комісії та з метою популяризації професії «Продавець» з 25.11.19 по 29.11.19 року було проведено тиждень «Продавця». При плануванні тижня враховувалися такі аспекти: актуальність і важливість заходу, масовість заходу, різноманітність форм проведення, творчий підхід до розробки заходу, наявність і доступність інформації. Проведення заходів тижня – це своєрідний звіт викладачів та майстрів, підготовлений і організований у тісній співпраці з учнями.
Тиждень складався з таких заходів:
Фотоколаж «Мріємо стати професіоналами», учні групи випустили свою стіннівку під назвою «Продавці – на всі руки молодці», де вони відобразили своє цікаве життя в закладі.

Проведення майстер-класу з декоративного упакування подарункових наборів, який організувала майстер виробничого навчання Попова Г.П. Учениця Сітало Дарина показала, як вона вміє упаковувати товар, прикрашати його різними квітами зі стрічок.

Найгарнішим та найсмачнішим був майстер-клас «Святкове оформлення солодощів» який провела майстер виробничого навчання Сіра Л.В. Букети дійсно були виготовлені з цукерок, вони були такими ніжними, тендітними, елегантними. Допомагали майстру учениці Єременко Юлія та Яновська Катерина.

Проведення відкритого виховного заходу: вікторина «Спритний та кмітливий». Вікторина складалася з 6 раундів, участь в ній приймали дві команди – «Жовті» та «Зелені». Захід був дуже цікавим та кумедним, а головне ,що усі присутні учні були активними, із захопленням працювали та заробляли необхідні бали, які були перераховані компетентним журі та визначені переможці. Перемогла команда «Жовтих» на чолі з капітаном Еременко Юлією.

Творчий підхід до оформлення вітрин « Свято наближається», який організувала викладач професійно-теоретичної підготовки Діденко Н.А. Для оформлення вітрин використовувалися цукерки, шоколад, гірлянди та яскраві цінники. Допомагали викладачу в оформленні вітрини такі учні, як Бойчук Мар’яна, Нестеренко Анна, Мастіпан Аліна, Яновська Катерина. Дійсно, дивлячись на таку вітрину хочеться придбати якісь солодощі до свят.

Ярмарок-продаж борошняних кондитерських виробів «Смаколики» був дуже вчасний, та викликав серед учнів ліцею невеликий ажіотаж, напередодні свят майбутні продавці уявили себе у сучасному інтер’єрі магазину, де існують великі черги та покупці з різними запитами, але учениці Карпій Мілена та Прохорова Любов впоралися з цією чергою, вони швидко відпускали товар та правильно давали здачу. Усі учні ліцею, які купували солодощі, були дуже задоволені обслуговуванням майбутніх продавців.

Практика показує, що часто після таких заходів з’являється інтерес до спеціальних предметів, покращується рівень знань учнів. Тому підбиття підсумків, визначення найактивніших учасників, переможців відбувається на лінійці. Це подяка й стимул для учасників, а також приклад і заклик для інших.