«Міс та Містер осінь 2019»

28 листопада в ДНЗ «Василівський професійний ліцей» провів свято краси, молоді, та незабутніх вражень. Відбувся конкурс «Міс та Містер осінь 2019». Творчий колектив «Big Family» старанно готувався до цього дійства, аби всі присутні отримали найяскравіші емоції та задоволення. Але не тільки творчий колектив докладав зусиль, кожна група ліцею з усією відповідальністю підійшла до цього питання, тому свято пройшло на вищому рівні.
Для дівчат це був, свого роду, бал, про який мріє кожна дівчина, а для хлопців можливість проявити себе креативно, творчо та з гумором.
На святі були присутні члени журі:
- Калініна Наталія Віталіївна - заступник директора комунальної установи «Сервісний центр закладів культури» Василівської Районної ради Запорізької області;
- Шуміленко Юрій Анатолійович - завідувач сектору виробничої діяльності відділу агрпромислового розвитку Василівської районної державної адміністрації;
- Кругляк Наталія Григорівна – помічник народного депутата Юлії Яцик.
Всі претенденти були гідні, але перемогли звичайно найсильніші - Огли Світлана та Саратов Олег. Ми пишаємось ними, а також кожним учасником цього свята, бо наші учні найкращі!
Рада учнівського самоврядування