ОСТАНІ СХОДИНКИ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ ГРУПИ 62 К-3

Кожного року в нашому закладі освіти проводяться конкурси фахової майстерності серед учнів ліцею. Ось і настала ця приємна подія для наших випускників. Ще будуть конкурси, перемоги, розчарування, але сьогодні в учнів групи 62 К-3 теоретичний тур. Виявили бажання приймати участь в конкурсі 11 ліцеїстів.
Вони вже переможці тому що вирішили перевірити себе, адже попереду іспити, захист дипломної роботи і є ще над чим попрацювати.
За результатами теоретичного туру перемогли 3 учениці, які набрали найбільшу кількість балів це: Орлова Ізабелла, Мєшкова Наталія, Демченко Світлана. Наступний етап - практичний тур. Учениці повинні були розробити технологічну картку, організувати робоче місце при приготуванні страви дотримуватись санітарії та гігієни, презентувати блюдо.
Було видно що дівчатка хвилюються адже рядом не було їх майстра виробничого навчання Оксани Юріївни, яка могла б підказати, порадити. Час вичерпано, страви готові для подачі. Журі розглядає, оцінює зовнішній вигляд страв, враховує всі недоліки при приготуванні, дегустує і порадившись підводить підсумки. За результатами двох турів перемогла Орлова Ізабелла, на другому місці Мєшкова Наталія і на третьому- Демченко Світлана.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ З ПРОФЕСІЇ «КУХАР»!