Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності

Кількість дітей, які загинули від власної необережності чи безпечності зростає з кожним роком. І основна причина такого катастрофічного стану справ - незнання правил особистої безпеки, невміння передбачати безпеку, по можливості її уникати, а при необхідності – діяти.
Для підвищення рівня практичної підготовки учнів до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій в ДНЗ «Василівський професійний ліцей» в період з 30.09.2019 по 04.10.2019 року був проведений « Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності».
Уся робота «Тижня знань основ безпеки життєдіяльності» була спрямована на організацію різних видів діяльності, які, в свою чергу, були направлені на набуття певних навичок поведінки, досвіду, самостійного пошуку із непростих ситуацій, навчанню приймати виважені, продумані рішення.
«Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності» складався з таких заходів:
Загальноліцейна лінійка, яка була організована з метою інформування учнів з питань проведення « Тижня знань основ безпеки життєдіяльності».
Виставка методичної та науково-популярної літератури на тему: «Збережи життя», ознайомила учнів з різними засобами по збереженню життя.
Проведення міні-лекторіїв з участю інспектора ювенальної превенції Бульби Г.В, психолога соціальної служби Мандичева В.Г. на теми « Шкідливі звички», «Маловідомі предмети», «Насильство в родині» для учнів першого курсу були дуже пізнавальними та цікавими.
Не менш актуальною була бесіда на тему: «Інфекційні захворювання», яку провели медичні працівники: гінеколог Скок О.В та уролог Адамець О.О. Учні уважно вислухали необхідну інформацію, були активними та цікавилися різними питаннями стосовно захворювань.
Пізнавальною для учнів була лекція на тему: «Правила поводження з вогнем», яку провів представник пожежно-рятувальної служби Свідерський Д.О.
Найцікавішим заходом було тренування у діях на випадок виникнення пожежі за участю рятувальників бригади №15 ДПРЧ Набоя І.Е, Каулька О.М, Чередніченка Е.О. які провели майстер - клас з пожежогасіння.
Практичне заняття на тему: «Дії населення при одержанні сигналів про повітряну та вогневу загрозу з евакуацією учнів та вчителів» пройшло на високому рівні, учні спокійно та впевнено відпрацьовували вже набуті на уроках «Захист Вітчизни» знання та навички.
Заплановано на батьківських зборах проінформувати батьків про дії учнів в надзвичайних ситуаціях та про заходи,які проводяться в ліцеї.
На протязі тижня інженером з охорони праці Цибою С.В. були проведені бесіди та інструктажі з питань безпечної життєдіяльності учнів, класними керівниками були оновлені інформаційно-довідкові куточки з питань цивільного заходу.
Усі заплановані заходи було проведено згідно із планом, основна мета тижня досягнута та головні завдання виконані.