«Зупинимо булінг разом»

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 10.09.2019 року № 1/9-570 «Щодо проведення в закладах освіти Всеукраїнського тижня протидії булінгу» Державний навчальний заклад «Василівський професійний ліцей» розпочав свою роботу сумісно проекту «Я маю право!» запросив до співпраці постійних організацій партнерів районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відділ ювенальної превенції. Тиждень з профілактики булінгу розпочався з семінару «Зупинимо булінг разом» під час якого Бульба А.В. інспектор ювенальної превенції Василівського відділу поліції розповіла про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування), продемонструвала відеоролики направлені на розпізнавання ситуації булінгу та як вчасно і правильно реагувати на його прояви в освітньому середовищі.
Практичний психолог Дашковська Н.М. запропонувала шляхи виходу зі складних життєвих ситуацій, разом з учнями відпрацювали систему заходів, направлену на профілактику булінгу.
Провідний фахівець із соціальної роботи ЦСССДМ Мандичев В.Г. розповів про «Безпечну поведінку підлітків». Учні ліцею з цікавістю задавали питання, ділилися досвідом, будували шляхи безпечної поведінки, формували навички протидії булінгу.
Дякуємо відділу ювенальної превенції та ЦСССДМ за допомогу у проведенні семінару.