Свято першого дзвоника

2 вересня в Державному навчальному закладі «Василівський професійний ліцей» пройшло свято першого дзвоника. Перший дзвоник – це початок нового навчального року, це свято викладачів, учнів та батьків, цей день водночас урочистий, хвилюючий та відповідальний.
Із привітальним словом виступила директор ДНЗ «Василівський професійний ліцей» Палига Олена Валеріївна, та побажала учням та викладачам у новому навчальному році успіхів у навчанні, міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони це сила!
Учнівський творчий колектив натхненно готувався до свята, першокурсники також не стояли осторонь і активно долучились до проведення святкового концерту. Пісні, присвячені неньці Україні виконували чарівні дівчата з групи 62 Сіра Катерина та Васильєва Ілона, з групи 18 Яновська Катерина та групи 66 Здоренко Ельвіра та Капустіна Вікторія. А Сергій Пєнкін виконав пісню присвячену воїнам, які віддають свої життя на Сході України.
На святі був присутній голова Василівської районної ради Калінін Денис Сергійович. Він привітав увесь колектив та учнів ліцею із вересневим святом першого дзвоника та побажав отримати високі результати у роботі і навчанні та досягти своєї мети у житті.
Новий навчальний рік розпочався урочисто, хвилююче, святково та по-родинному, адже Василівський професійний ліцей – це одна велика родина. І нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, викладачів надихне успіхами учнів, батьків - гордістю за своїх дітей