Семінар-практикум вихователів гуртожитків та керівників гуртків.

Державний навчальний заклад «Василівський професійний ліцей» 30 травня 2019 року гостинно зустрічав учасників семінару-практикуму вихователів гуртожитків та керівників гуртків професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області. Тема семінару «Створення належних умов у гуртожитку для розвитку підлітка як особистості, його здібностей та талантів».
Відкрила семінар директор ДНЗ «Василівський ПЛ» Олена Палига, яка розповіла присутнім гостям про перспективи розвитку закладу освіти в сучасних соціально-економічних умовах регіону. Куратор обласного семінару-практикуму Наталія Грищенко, методист НМЦ ПТО у Запорізькій області ознайомила присутніх з нормативно-правовим забезпеченням проживання учнів у гуртожитках закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Також, учасники семінару переглянули презентації «Підготовка учнів до самостійного життя в умовах гуртожитку, особливості розвитку гармонійної особистості підлітка» та «Інноваційний підхід в системі організації учнівського самоврядування», які підготували вихователь гуртожитку Валентина Пилипенко та керівник гуртка «Ліцеїст» Ольга Супрун.
Заступник директора Наталія Дашковська провела для запрошених гостей екскурсію навчальним закладом та гуртожитком, під час якої були переглянуті
Виставки декоративно-ужиткового мистецтва «Ліцейна скарбничка», «Моя вільна хвилинка». Після смачного обіду на гостей чекала цікава лекція – історичний нарис «Сакральна історія Василівського замку «Садиба Попова»», яку провів Віктор Мошков – науковий співробітник історико-архітектурного музею – заповідника «Садиба Попова». Окрім цікавої лекції для учасників семінару директор районної бібліотеки Валентина Усова провела екскурсію новими з відремонтованими приміщеннями Василівської районної бібліотеки.
Ми сподіваємося, що наш досвід, наші досягнення стануть у нагоді для учасників семінару. Сподіваємося на нові зустрічі.