Тиждень математики і фізики

З 25 березня по 29 березня 2019 року в Державному навчальному закладі «Василівський професійний ліцей» проходили заходи, які не тільки привернули увагу учнів, а й дозволили їм проявити свої знання, вміння, розширити кругозір і, що важливо, отримати додаткові бали з математики, фізики, астрономії.
«Математика – це мова, на якій написана книга природи» - такий епіграф був влучно підібраний першого дня тижня.
Протягом тижня проводились інформаційні хвилинки та презентації про цікаві факти з життя видатних математиків та фізиків, зокрема, «Леонард Ейлер – видатний математик і фізик»
Учні мали можливість перевірити свої теоретичні знання з даних предметів, розгадували кросворди, розгадували логічні задачі, головоломки та ребуси, відповідали на запитання вікторини.
На математичному фестивалі «Цікаві способи обчислень» ліцеїсти поповнили свої знання «вузликами на пам’ять» із різних технік швидкого усного обчислення, що стануть їм у пригоді у подальшому, зокрема на екзаменах.
Учні груп 62-К-2 та 64-К-1 спробували свої сили у математичній вікторині. Обидві команди показали свої знання з предмету та вміння працювати в команді. Учні були активними учасниками пізнавальних і веселих конкурсів. Метою гри було активізувати пізнавальну діяльність учнів, поглибити їх знання з математики, стимулювати активну творчу роботу ліцеїстів, розвивати логічне мислення, кмітливість.
Перемогу здобула команда групи 64-К-1. Вітаємо переможців!