День відкритих дверей

Профорієнтаційна робота навчального закладу не зупиняється ні на мить протягом навчального року. Саме з рамках цієї діяльності ми щороку проводимо загальноліцейний захід «День відкритих дверей», на який запрошуємо всі навчальні заклади Василівського району. Так і цього року, 19, 20 та 21 березня, ми здивували всіх присутніх гостей новими заходами, такими як: розважально-ігровий квест «Мисливці за професіями», майстер-класи, конкурси, вікторини та цікавою розважальною програмою. Гостям ліцею було запропоновано пройти ігровий квест, який налічував сім станцій, кожна з якої символізувала ту чи іншу робітничу професію. Станції «Тачки» та «Супер Маріо» представляли професію «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, Водій автотранспортних засобів»; станції «Шопінг», «Скарбниця мудрості» - професію «Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів»; станції «Рататуй», «Мускулатура» - професію «Кухар»; станція «Кришталевий черевичок» - професію «Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття». Випускники навчальних закладів, це близько 300 осіб, з цікавістю приймали участь у квестах, змагалися з досвідченими майстрами виробничого навчання у відгадуванні на дотик круп, демонстрували свої знання в назвах столових приборів, дорожних знаків, слюсарних інструментів, приймали участь у рольових іграх «Продавець-покупець», були модельєрами взуття та учасниками майстер-класів з водіння, інтелектуальних і спортивних змагань. Всі учасники нашого заходу завітали з екскурсією до Василівського заводу «МК» де наочно ознайомилися з новою професією «Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття» та матеріально-технічною базою заводу.
Звичайно, серед навчальних закладів таких як: КЗ «Василівська гімназія «Сузір’я», КЗ «Василівська ЗОШ № 1, КЗ «Василівська ЗОШ № 3», КЗ «Верхньокриничанська ЗОШ», КЗ «Степногірська ЗОШ», КЗ «Кам'янська ЗОШ», КЗ «Малобілозерська ЗОШ» № 1, КЗ «Малобілозерська ЗОШ» № 2, КЗ «Орлянська ЗОШ», КЗ «Скельківська ЗОШ», КЗ «Приморська ЗОШ», КЗ «Підгірненська ЗОШ», КЗ «Шевченківська ЗОШ», КЗ «Широківська ЗОШ», КЗ «Приморська ЗОШ І-П ступенів» відбулася запекла боротьба за першість. Були переможці та переможені. Директор ДНЗ «Василівський ПЛ» Олена Валеріївна Палига особисто привітала переможців та вручила призи. Також усі гості змогли скуштувати наших «фірмових» пиріжків з картоплею. Сподіваємося, що наше свято сподобалося та заповнилося нашим гостям.
Головною ідеєю для нас, як організаторів, було довести випускникам, що вибір майбутньої професії – це не тільки гарний старт до дорослого життя, можливість навчитися робити щось своїми руками, стати професійним майстром, а й отримувати від улюбленої справи задоволення. Так, щороку, ми надаємо путівку в життя більше ста учням нашого ліцею, які заповнюють вакансії вкрай потрібних робітничих професій в наший країні. Ми дуже пишаємося нашими учнями, які прославляють своїм професіоналізмом наш навчальний заклад по всій Україні та за її межами. Майбутнім нашим учням ми бажаємо тільки перемог та запрошуємо на навчання до Державного навчального закладу «Василівський професійний ліцей».