Ну-мо, дівчата!

8 березня 1911 року в Австрії, Німеччині, Швейцарії, Данії пройшли мітинги з вимогою надати жінкам рівні права з чоловіками. І цей день увійшов в історію як міжнародний жіночий день. Історія забулася, а день залишився.

Тож і ДНЗ «Василівський професійний ліцей» не став винятком – тут також вирішили не порушувати права своїх дівчат та провести спортивне свято аналогічне «Козацьким розвагам». А назвали його «Ну-мо, дівчата!»
Відкрила свято директор Василівського професійного ліцею Палига Олена Валеріївна. Вона побажала всім жінкам весняного грайливого настрою, а учасницям змаганням перемоги.
Багато красивих і теплих слів пролунало сьогодні на честь жінок від ведучих розважальної програми Прядко Світлани (18 група) та Кабаченка Сергія (59 група). Також звучали музичні подарунки у виконанні Дейкун Альони (60 група) та Чирки Владислава (61 група).
Шановане журі у складі: директора ліцею Палиги Олени Валеріївни, викладача спецдисциплін Гриші Валерія Володимировича, викладача спецдисциплін Лиходіда Віктора Васильовича виконували свою місію справедливого суду, хоча, відверто кажучи, кожен з них бажав перемоги всім дівчатам. Та, на жаль, мали обрати лише одну найкращу, найспритнішу та найорганізованішу команду, і нею стала команда групи 62 К-2 «220Вт», з чим і вітаємо переможців!!! Команда дівчат група 64 К-1 «Стріла» посіла друге місце, а команда «Чупа-чупс» групи 18П-1 – третє місце.
Кожна команда залежно від місця у рейтингу змагань отримала від адміністрації навчального закладу медалі та грамоти.