Форум керівників трудових колективів Василівського району «Реформа професійно-технічної освіти – погляд у майбутнє»

14 лютого 2019 року на базі Державного навчального закладу «Василівський професійний ліцей» відбувся Форум керівників трудових колективів Василівського району «Реформа професійно-технічної освіти – погляд у майбутнє». Учасниками форуму були директори загальноосвітніх та дошкільних закладів, керівники державних установ, організацій, соціальної сфери, які працюють з дітьми, молоддю, сім’ями. Звичайно були запрошені і вельмишановні гості головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Волкова Г.В., директор НМЦ Запорізької області Паржницький О.В., депутат обласної ради Луценко К.В., голова районної ради Калінін Д.С., голова РДА Кошеленко В.О., заступник голови РДА Зайцев В.І., Василівський міський голова Цибульняк Л.М., також наші соціальні партнери директор ТОВ «Василівський завод МК» Шеремет О.М., ПП Щербак В.В., Мірошніченко Т.І. та інші.
Захід було проведено в рамках здійснення профорієнтаційної роботи та з метою привернення уваги громадськості до популяризації робітничих професій.
Форум розпочав свою роботу нетрадиційно. Гостям та запрошеним було запропоновано екскурсію ліцеєм, де вони відвідали майстерні та лабораторії, навчальні кабінети, гуртожиток, їдальню, актову та спортивну зали, ознайомилися з матеріально-технічною базою ліцею, переглянули творчі експозиції, виставки та майстер-класи з декоративного нарізання овочів, водіння, зав’язування шарфів, тощо.
Форум продовжила презентація директора Державного навчального закладу «Василівський професійний ліцей» О.Палиги під час якої, були затронуті нагальні питання і проблеми саме реформування професійно-технічної освіти, залучення додаткових інвестицій для створення потужного алгоритму відновлення та модернізації професійної освіти.
Саме, презентація та затронуті теми викликали живе обговорення та дискусію. Всі учасники форуму були одностойні профтехосвіта – це потужна система, яка необхідна зараз і в майбутньому нашій державі.