Конкурс «Фахової майстерності» серед учнів групи 60К-3

Згідно із затвердженим планом методичної комісії та з метою виявлення обдарованих учнів, підвищення їх професійної майстерності та розвитку творчих здібностей, постійного поповнення і поглиблення знань з нової техніки та технологій приготування їжі в грудні місяці відбувся конкурс «Фахової майстерності» серед учнів групи 60К-3. Конкурс сприяв підготовці учнів до максимальної реалізації своїх знань та професійних навичок.
Конкурс складався з двох етапів: теоретичного та практичного.
І етап – тестові завдання з предмету «Технологія приготування їжі. Провела викладач професійно-теоретичної підготовки – Кудіна Л.І.
За результатами І етапу конкурсу для участі в ІІ етапі були відібрані найкращі учні:
Головко Оксана,
Храмов Роман,
Бабкова Єлизавета.
ІІ етап – передбачав приготування конкурсної страви « Качка запечена з яблуками гренадин» по книзі Ектора Хіменес-Браво, цей етап дав змогу учням творчо підійти до приготування страви. Провела майстер виробничого навчання - Голубєва О.А.
Журі, до складу якого увійшли:
Директор - Палига О. В.
Заступник директора з НВР - Вайло Л.В.
Заступник директора з ВР - Дашковська Н.М.
Інженер з ОП - Решетник С.В.
Методист - Тинкалюк Л.О.
Викладачі професійно-теоретичної підготовки – Кудіна Л.І., Діденко Н.А.
відзначило професійну майстерність конкурсантів, творчі здібності, знання та освоєння високопродуктивних методів праці учнів.
За результатами двох етапів перемогу одержали:
І місце -- Храмов Роман;
ІІ місце -- Бабкова Єлизавета;
ІІІ місце -- Головко Оксана.
Переможці конкурсу одержали матеріальні заохочення та почесні грамоти. Бажаємо учасникам конкурсу удосконалення своєї майстерності та подальших перемог в житті.