Конкурс «Фахової майстерності» серед учнів групи №18 з професії «Продавець продовольчих товарів».

Згідно із затвердженим планом методичної комісії та з метою розвитку інтересу учнів до обраної професії, виявлення найкращих серед учнів групи №18 з професії «Продавець продовольчих товарів» в грудні місяці 2018 року відбувся конкурс «Фахової майстерності».
5 кращих учнів групи, а саме Жолован Павло, Веретеніна Ліза, Кириченко Вікторія, Мешкова Вікторія, Прядко Світлана виборювали право на звання «Кращий з професії».
Конкурс складався з двох турів – теоретичного та практичного.
Під час теоретичного туру учні проходили тестування з предметів: «Товарознавство продовольчих товарів, організація та технологія торговельних процесів, реєстратори розрахункових операцій, психологія і етика ділових відносин» , перемогу одержала Веретеніна Ліза.
Практичний тур передбачав такі завдання: складання прибуткової накладної, робота на РРО, надання консультації товару та обслуговування покупців.В першому завданні перемогла Веретеніна Ліза, в другому – Прядко Світлана, в третьому – Веретеніна Ліза.
Журі до складу якого увійшли: методист Тинкалюк Л.О, в.о. заступника директора з НВР Щербань Л.М, голова методичної комісії з професії «Продавець» Діденко Н.А. відзначило фахову майстерність конкурсантів, уміння працювати, впевненість в своїх знаннях та вміннях.
За результатами двох турів перемогу одержали:
I місце – Веретеніна Ліза,
II місце – Прядко Світлана,
III місце – Кириченко Вікторія.
Вітаємо наших переможців, бажаємо їм невичерпної енергії, творчих успіхів, натхнення та удосконалення своє майстерності.