Спортивно-патріотичне свято “Козацькі розваги”

Стало доброю традицією зустрічати свято Дня Збройних Сил України проведенням “Козацьких розваг”. Для нашого ліцею було за честь зустрічати навчальні заклади міста, тим більше, що цей захід проведено за підтримки Василівського міського голови Л.Цибульняк. Свято відкрила директор ДНЗ “Василівський ПЛ” О.Палига, яка побажала всім учасникам змагань гарного настрою та перемоги, а всіх чоловіків привітала зі святом.
Команди чотирьох навчальних закладів прийняли участь у змаганнях, кожен із учасників впевнено йшов до перемоги, хвилювалися та підтримували один одного.
Цікавими і актуальними на сьогоднішній день були конкурси це і “розбирання та складання автомату”, “перенесення пораненого з поля бою”, “армреслінг”, “стрибки з місця в довжину”, “перетягування канату”, “жим гирі 16 кг.”.
Не залишилися без уваги організаторів і вболівальники, які прийняли участь у майстер-класі з надання первинної медичної допомоги (штучне дихання) на спеціальному тренажері за що отримали солодкі призи.
Гарного настрою до свята звичайно додали наші талановиті учні - це ведучі Мешкова Вікторія і Прядко Світлана, а перлиною свята стали Дейкун Альона та Пенькова Каміла, які зачарували присутніх своїм співом. Неможливо не відмітити гостю-студентку Василівського коледжу Інну Рябчук, яка презентувала авторський вірш про воїнів АТО.
Важко прийшлося вельмишановному журі визначитися з переможцями, хлопці змагалися майже на рівних. Але в любому конкурсі або змаганні є сильніші, або слабші. Так головою журі Горецьким О.А. (заступник військового комісару Василівського РВК) та членами журі Мандичевим О.Г. (секретар Василівської міської ради), комунального закладу Василівський ФОК “Таврія” ВРРЗО Білкою Р.О. було розподілено призові місця.
Так, І-місце у спортивно-патріотичному святі “Козацькі розваги” посіла команда “Отамани і козаки” ВСП “Василівського коледжу ТДАТУ”
ІІ-місце зайняла команда “Сокіл” ДНЗ “Василівський ПЛ”
ІІІ-місце - команда “Козацька воля” КЗ “Василівська гімназія "Сузір'я"- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”
ІV-місце - команда “Патріот” КЗ "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1"
Всі учасники нагороджені медалями, почесними грамотами, а особисто від Василівського міського голови отримали призові кубки та набори кондитерських виробів.
ДНЗ “Василівський ПЛ” завжди славився своєю гостинністю, тому всіх членів команд, вболівальників пригостили смачним обідом - бо як говорить народна мудрість “У здоровому тілі - здоровий дух”.