Місячник «Кухаря»

Праця кухаря важка, кропітка, але дуже потрібна людям, крім того вона надзвичайно цікава, бо зі звичайних продуктів, маючи фантазію та смак, кухар створює справжні шедеври кулінарної майстерності.
Винахідливість, тонкий естетичний та художній смак, знання законів поєднання кольорів та форми продуктів дає можливість кухарю витончено, зі смаком оформити страву.
Сучасний кухар - це одночасно професіонал, художник, дієтолог, психолог і, навіть, чарівник. Він повинен володіти тонкими смаковими відчуттями та добре розвинутим почуттям міри, має бути швидким, спритним, зібраним, відчувати форму, лінію, колір.
З метою виявлення зацікавленості своєю професією в учнів груп №60- ІІІкурс, №62- II курс, №64- І курс , набутих ними знань, умінь, навичок в процесі навчання у Василівському професійному ліцеї, як і шороку, було проведено Місячник кухаря, який розпочався 16 жовтня 2018 року.
Він складався з таких заходів:
Організація та проведення конкурсу стіннівок на тему: «Яскрава кулінарія». Це був своєрідний конкурс, де учні груп продемонстрували свої здібності. Газети були яскраві, індивідуальні, різноманітні. Але найкращими були учні групи №62 - II курс, їх стіннівка відповідала усім вимогам і журі присудило їм перше місце.
Не менш цікавим був конкурс виготовлення композицій з овочів, тема конкурсу «Осінні фантазії». Учні усіх груп виявили фантазію у приготуванні з простих овочів, таких, як: буряк, морква, цибуля, капуста, перець, цікавих та різноманітних композицій. Учні групи №60-ІІІкурс виготовили дійсно шедевр, тому були крашими.
Перегляд відеофільму на тему: «Урок виробничого навчання-робота над помилками». Учні груп були дуже задоволені переглядом відеофільму, який підготували майстри виробничого навчання Антоненко Л.В, Голубева О.А, Мухіна О.Ю під керівництвом старшого майстра Решетник С.В. У фільмі майстри та учні помінялися своїми ролями. Цей гумористичний фільм дуже сподобався учням і вони із задоволенням брали участь в обговоренні помилок, виявлених у відеофільмі. Лідером стала група №62-11 курс, учні знайшли найбільшу кількість помилок, допущених майстрами.

Проведення майстер-класу «Складання серветок» ( майстри виробничого навчання Антоненко Л.В, Голубєва О.А) підкреслило ще раз те, що майстри дійсно знавці своєї справи. Всі учні ліцею із зацікавленням дивилися на вміння майстрів складати серветки , творити з них різні витвори Випуск буклетів, листівок на тему: «Моя професія - моя гордість» засвідчив, що кухарі не тільки вміють готувати різні страви, а й добре володіють комп’ютером. Буклети, виготовлені учнями, можна використовувати для профорієнтаційної роботи в школах району. І знову найкращими визнані буклети групи №62 -II курс.
Дуже цікавим для всіх ліцеїстів став «Клуб веселих і кмітливих», присвячений Дню кухаря. Ця весела програма, де учні груп вміло застосовували гумор, розуміння тонкощів приготування страв, вміння організовуватись і контактувати в команді для оригінального використання завдань, показали свої акторські здібності. Майбутні кухарі виявилися дуже талановитими та співучими. Зі сцени лунали пісні, гуморески , жарти. Перегляд розважальної програми сподобався учням ліцею, а кухарі ще раз підкреслили, що вони справді творчі особистості. Лідерами виявилися всі учасники КВК. Але найбільше балів заробила група № 60 -III курс - 113; II місце здобула група №62 - II курс - 108 балів; III місце група № 64 -1 курс - 95 балів.
Пізнавальними були і екскурсії на підприємства громадського харчування для учнів першого курсу. Учні групи №64 разом з майстром виробничого навчання Антоненко Л.В. відвідали ресторанно-готельний комплекс «Алеро», де ознайомилися із сучасним обладнанням, інвентарем та методами приготування і подачі страв.
Проведені заходи організували, обє’днали учнів ліцею та націлили їх на подолання майбутніх вершин у досягненні професії.