Перша ластівка

В нашому навчальному закладі 13.09.2018 року був проведений відкритий урок з індивідуального водіння легкового автомобіля.
Проводив його майстер виробничого навчання з водіння автомобіля – Бучнєв Юрій Іванович. До уроку був залучений учень випускної групи 20Т-2 – Козачко Владислав.
Тема відкритого уроку: «Удосконалення техніки керування автомобілем»
Мета заняття: Удосконалення навичок керування автомобілем на дорогах. Рух і маневрування в інтенсивному транспортному потоці. Взаємодія із пішоходами та іншими учасниками дорожнього руху. Перестроювання, об’їзд, обгін, зупинка, рушання з місця зупинки. Прогнозування розвитку аварійних ситуацій, дії водія, щодо їх попередження. Відпрацювання прийомів економічного і безпечного водіння автомобілем тощо.
Методична мета над якою працює майстер вже другий навчальний рік – Прийоми здійснення взаємозв’язку теоретичного та виробничого навчання, як умова всебічного розвитку то формування компетентності учнів -майбутніх водіїв.
Але, повернемося до заняття:
У відповідності з його структурою урок розпочався з організаційної частини. Майстер прийняв доповідь учня, щодо готовності його до заняття.
Під час інструктажу учню була доведена тема і мета уроку, а також проведений інструктаж з Охорони Праці, вимог Безпеки руху.
Вступний інструктаж передбачає операції по ЩТО та контрольній огляд учбового автомобіля ЗАЗ 1102, що і було продемонстровано.
Автомобіль укомплектований і технічно справний. Після інструктажів та огляду майстер з учнем приступили до основної частини уроку – самостійної роботи (водіння автомобіля учнем і поточних інструктажів майстра).
За 10 хв. до кінця заняття разом із присутніми відбувся заключний інструктаж під час якого був зроблений аналіз уроку, відмічені успіхи учня та розібрані помилки. Видане завдання для підготовки до наступного заняття.
Висновок комісії відкритий урок майстром виробничого навчання був проведений на доброму методичному рівні, і поставлена мета бла досягнена.