Урок виробничого навчання з професії «Кухар»

Дуже важливо, щоб учні перших курсів з перших уроків закохалися у майбутню професію. Для цього як завжди в нагоді урок виробничого навчання, а особливо ті, які підготовлені з допомогою сучасних технологій де учні вивчають тему з використанням інтерактивної дошки, презентацій, майстер-класів, коли можна до всього доторкнутися, спробувати власні навички та використати життєвий досвід. Такі уроки виробничого навчання, мають в нашому навчальному закладі постійну основу. Так 12 вересня 2018 року був проведений урок виробничого навчання на тему: «Робота в цеху для миття посуду», який підготували та провели Решетник С.В. Антоненко Л.В. для першого курсу та молодих працівників з професії «Кухар». Першачки із захопленням слухали розповідь майстрів виробничого навчання про роботу цеху для миття посуду. Цікавими і новими для майбутніх кухарів було те, що урок був повністю побудований з використанням інтерактивної дошки. Учні весь урок старанно працювали, жваво відповідали і не мали вільної хвилини для сторонніх захоплень. Тому і матеріал на думку присутніх був засвоєний повністю, закріплений і знання учнів оцінені.
Використання інноваційних технологій осучаснення навчальних програм. -Створення комфортних умов для навчання і виховання кваліфікованих робітників – це найголовніша мета навчального закладу, тому урок відвідали директор ліцею Палига О.В., заступник директора з НВР Вайло Л.В., заступник директора з виховної роботи Дашковська Н.М., методист Тинкалюк Л.О., голова методичної комісії Діденко Н.А. майстри виробничого навчання Голубєва О.А., викладач Супрун О.П.
Сподіваємось, що цікавість дітей до майбутньої професії переросте у професію всього життя, на якій виховається не одна династія професіоналів.