Проводжали у доросле життя…

Випускний - свято найкращої пори в житті людини, свято юності, свято підведення підсумків та шляху у доросле життя.
Позаду залишилося останнє заняття, іспити та захист дипломних робіт.
І нарешті учні зітхнули спокійно: попереду – довгоочікуваний випускний. Минуло три роки з тієї пори, коли вони прийшли у наш чудовий навчальний заклад і протягом цих років ми змінювалися разом: працювали, навчалися, відпочивали. А вже сьогодні, вони стали дорослими, досвідченими, готовими працювати на благо нашої України.
І ось ця мить настала – вручення дипломів випускникам. Церемонія вручення дипломів розпочалася з офіційної частини. З вітальною промовою до випускників звернулася директор ліцею Палига О.В, яка тепло і сердечно привітала випускників із закінченням навчання та побажала їм зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувати себе в професійній діяльності. Привітали випускників з отриманням диплому кваліфікованого робітника та атестатів про повну середню освіту класний керівник Діденко Н.А. та майстер виробничого навчання Антоненко Л.В, які побажали учням щасливої життєвої дороги, надійних друзів та помічників в роботі, яку вони для себе обрали, і, звичайно лише легких випробувань. Не залишились випускники у цей день без батьківської уваги. З напутніми словами, звернулася мама випускниці Скнар В.В, душевною піснею учнів привітала мешканка міста Василівки Лещенко Л.В. Випускники подякували педагогічному колективу за отримані знання, цікаве та насичене ліцейне життя.
У цей святковий й хвилюючий день лунали пісні, були й сльози радості від закінчення ліцею. Концертна програма , яку підготували учні Лобинцева Дар’я, Склюєва Тетяна, Бельова Олександра разом з майстром виробничого навчання Антоненко Л.В, заряджала святковою енергією та веселим настроєм усіх учасників заходу. Тепла атмосфера, щирі емоції та численні слова подяки зробили захід яскравим та незабутнім.
Від себе особисто, як класного керівника, хочу додати , що увесь педагогічний колектив пишається Вами, випускники групи №58. За роки навчання ви приймали активну участь в спортивних змаганнях, конкурсах, були відзначені подяками, почесними грамотами. Дякуємо Вам та щиро бажаємо щастя, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації творчих задумів і планів.
Класний керівник групи №58 Діденко Н.А, майстер виробничого навчання Антоненко Л.В.