Тиждень хімії

З 14 по 21 травня 2018 року в Василівському професійному ліцеї пройшов тиждень хімії. В перший день відбулося відкриття та перший етап квесту «У пошуках істини», в якому прийняло участь 4 групи (18П-1, 59Т-2, 60К-2, 62К-1). Команди мали розв'язати кросворди і в результаті прочитати українське прислів'я про хімічну речовину. За результатами цього дня І місце посіла – 18 група, ІІ – 62, ІІІ – 59, а ІV- 60.
Наступного дня команди мали знайти свої назви за допомогою другого етапу квесту «В пошуках істини». Цей етап виявився найскладнішим і найцікавішим. Учням довелося рахувати дерева, сходинки, літери гімну ліцею, вікна, двері, знаки на автомайданчику, яблука на картині в їдальні та задіяти періодичну систему Д.І. Менделєєва. В результаті перемогла 59 група.
Завершився тиждень турніром «Розумники і розумниці» між групами. До складу журі входили: заступник з виховної роботи Дашковська Наталія Миколаївна, методист Тинкалюк Любов Олександрівна, викладач Мовчан Олена Миколаївна, викладач Бабак Тетяна Юріївна, бібліотекар Кривошина Тетяна Василівна. Перемогу здобула 59 група. Друге місце посіла 60 група, а третє – 18.
Шановне журі підвело підсумок тижня та оголосило переможців. Титул «Найрозумніша група», сову та солодкий приз за перше місце отримала група 59 Т-2, друге місце посіла група 18П-1, а третє – 60К-2.
Бажаю всім учасникам успіхів у вивченні хімії.

Викладач хімії Супрун О.П.