Пам'ятаємо і незабудемо

5 травня 2018 року в бібліотеці Василівського професійного ліцею відбулося знайомство юних ліцеїстів з історією Василівщини в окупаційний період часів другої світової війни. Присутні учні, викладачі та гості, затамувавши подих, слухали розповідь бібліотекара Кривошини Тетяни Василівни про невідомі сторінки життя населення району та області з 3 жовтня 1941 року до 27 жовтня 1943 року. Вона також повідомила, що після звільнення від фашистів чоловіча частина населення, яка знаходилася під окупацією, була мобілізована на фронт.
Наш земляк, житель села Скельки, Петро Дорофійович Щербина брав участь у штурмі Рейхстагу і піднятті прапора Перемоги над гітлеризмом, хоч і не був за це удостоєний нагороди.
Свято проводили ведучі – учениця групи 62 К-1 Мєшкова Наталія та учень групи 59 Т-2 Кабаченко Сергій.
Дуже сподобались глядачам і презентація «Ветерани Василівщини», і пісні «О той весне», «Журавли», «Я хочу, чтобы не было больше войны» у виконанні Лобинцевої Дарії (58 група) та Дейкун Альони (60 група), і вірш С.Михалкова «Детский ботинок», який продекламувала Демченко Світлана (62 група).
В бібліотеці панували тиша і увага! В кінці заходу всі присутні висловили щиру подяку Кривошині Тетяні Василівні і Супрун Ользі Петрівні за пережиті емоції.