Парктичний конкурс з професії «Водій автотранспортних засобів категорії «B»

Останній етап проведення місячника визначення найкращих за «чоловічою» професією «Водій автотранспортних засобів» (категорія «В» і «С») з 16.04.2018 року змагалися учні випускної групи 57 Т-3, які практично пройшли відповідну навчальну програму.
17 квітня 2018 року був проведений теоретичний конкурс тестові завдання з перевірки знань з предметів «Будова і експлуатація легкового і вантажного автомобіля», « Правила дорожнього руху» та «Основ безпеки дорожнього руху». Загалом в кожному завданні по 44 питання. Після перевірки тестів були оголошені результати. Кращіми з теорії стали – Донченко Д.Ш. та Смолєнков С.В.
18 квітня 2018 року був проведений практичний конкурс фахової майстерності з професії «Водій автотранспортних засобів категорії «В» серед учнів групи 57 Т-3.
Під час практичного конкурсу на автодромі учням необхідно було показати свої вміння і навички з організації (налагодження) робочого місця водія, початок руху, проїзду перехрестя і габаритного тунелю з використанням попереджувальних сигналів і інших вимог діючих правил.
Також вони мали змогу показати вміння маневрувати, рухатись по змійці, виконати відповідні вправи на в’їзді на пагорб і заїхати в імпровізований «гараж» заднім ходом під кутом 90 градусів, дотримуючись безпечних інтервалів і дистанції. На кожному з 4 постів знаходилися контролери – майстри виробничого навчання та викладачі, а також в навчальних транспортних засобах – інструктор (майстер в/н з водіння автомобіля). В перший день Бучнєв Ю.І. на другий Грушко С.В.
Результати конкурсу приведені у таблиці.