«День відкритих дверей»

12 квітня 2018 року на чисельні прохання Малобілозерської та Підгірненської загальньоосвітніх шкіл на базі ДНЗ «Василівський ПЛ» проведено «День відкритих дверей», в якому взяло участь 57 дітей.
Ми здивували всіх присутніх гостей новими заходами, такими як ігрові квести «Світ робітничих професій», майстер-класи, конкурси, вікторини та цікавою розважальною програмою. Школярам було запропоновано пройти ігровий квест, який налічував шість станцій, кожна з якої символізувала ту чи іншу робітничу професію. Випускники навчальних закладів з цікавістю приймали участь у квестах, змагалися з досвідченими майстрами виробничого навчання та ліцеїстами у спритності оформлення других справ, професійному складанню сорочок, зав’язуванню краваток, відгадували дорожні знаки, назви слюсарних інструментів, були учасниками майстер-класів з водіння, оформлення святкових подарунків, приготування виробів з тіста та інтелектуальних і спортивних змагань.
Також усі учасники заходу змогли скуштувати наших фірмових пиріжків з картоплею. Сподіваємося, що наше свято сподобалося та заповнилося нашим гостям.