Олімпіада з предмету «Будова, технічне обслуговування та ремонт промислового устаткування»

З 2-го по 6 квітня 2018 р. в нашому ліцеї проходив тиждень професії «Слюсар-ремонтник». В рамках тижня викладачем професійної підготовки Лиходідом В.В. проведена олімпіада з предмету «Будова, технічне обслуговування та ремонт промислового устаткування» серед учнів групи 61 Т-1. Результати олімпіади виявили переможців: І місце – Лосєв Максим, ІІ місце – Марущенко Євген, ІІІ місце – Шаховський Дмитро, які показали впевнені знання з профільного предмету.
У слюсарній майстерні відбувся учнівський конкурс професійної майстерності «Слюсар – золоті руки». Учні групи 61 Т-1 під керівництвом майстра Курочкіна С.І. на практиці застосовували свої знання і вміння з професії. Переможці конкурсу: І місце – Марущенко Євген, ІІ місце – Лосєв Максим, ІІІ місце – Шаховський Дмитро.
У бібліотеці та у кабінеті №2 «Трактори» організовано інформаційно-демонстраційні куточки, де можна ознайомитися з новинами, тенденціями та напрямками розвитку галузі, а саме: новою технікою, технологіями та інструментами.
Розвиток сільськогосподарського виробництва потребує від сучасного слюсаря-ремонтника нових поглядів, знань та вмінь, які учні отримують в нашому навчальному закладі.