Перемогли найкращі!

Напередодні Великодніх свят на базі Державного навчального закладу «Василівський професійний ліцей» пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Продавець продовольчих товарів». В обласному конкурсі прийняли участь чотири конкурсанти, які представляли Державний навчальний заклад «Василівський професійний ліцей» та Державний навчальний заклад «Мелітопольське вище професійне училище».
До складу журі увійшли: Захарчук Віктор Миколайович – заступник директора департаменту – начальник управління дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної та вищої освіти, голова журі; Паржницький Олександр Вікторович – директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області, заступник голови журі; Тимченко Наталія Іванівна – методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області, член журі; Сікун Анжеліка Валеріївна – фізична особа-підприємець, власник магазину «М’ясна лавка», член журі; Мірошніченко Тамара Іванівна – фізична особа підприємець власник магазину «Міраж», член журі.
Юні продавці змагалися у чесній та запеклій боротьбі, на усіх етапах конкурсів вони показували найкращі результати та йшли з мінімальним розривом у балах. Дівчата показали свою майстерність у теоретичному та практичному блоках, свою професійну підготовку, гарні костюми та, звичайно, вроду.
Але в конкурсах завжди є переможці. Учні Державного навчального закладу «Василівський професійний ліцей» посіли І та ІІ місця в обласному конкурсі (Нікітченко Аліна - І місце та Капраль Ірина – ІІ місце). Нам дуже приємно і ми від щирого серця бажаємо Нікітченко Аліні перемоги у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності, який відбудеться у травні 2018 року, де саме наша учениця буде представляти Запорізьку область.
Адміністрація ліцею щиро вдячна представникам влади голові Василівської районної ради Калініну Д.С., Василівському міському голові Цибульняк Л.М., ПП Бабенко Л.М., магазину «Наш край» за підтримку та допомогу в організації обласного конкурсу.