День відкритих дверей

Профорієнтаційна робота навчального закладу не зупиняється ні на мить протягом навчального року. Саме з рамках цієї діяльності ми щороку проводимо загальноліцейний захід «День відкритих дверей», на який запрошуємо всі навчальні заклади Василівського району. Так і цього року, 15 та 16 березня, ми здивували всіх присутніх гостей новими заходами, такими як ігрові квести «Світ робітничих професій», майстер-класи, конкурси, вікторини та цікавою розважальною програмою. Гостям ліцею було запропоновано пройти ігровий квест, який налічував шість станцій, кожна з якої символізувала ту чи іншу робітничу професію. Випускники навчальних закладів з цікавістю приймали участь у квестах, змагалися з досвідченими майстрами виробничого навчання та ліцеїстами у спритності оформлення других справ, професійному складанню сорочок, зав’язуванню краваток, відгадували дорожні знаки, назви слюсарних інструментів, були учасниками майстер-класів з водіння, оформлення святкових подарунків, приготування виробів з тіста та інтелектуальних і спортивних змагань.
Звичайно, серед навчальних закладів таких як: КЗ «Василівська ЗОШ № 1, КЗ «Василівська ЗОШ № 3», КЗ «Василівська вечірня(зміна)школа, КЗ «Василівська гімназія «Сузір’я», КЗ «Верхньокриничанська ЗОШ» відбулася запекла боротьба за першість. Були переможці та переможені. Директор ДНЗ «Василівський ПЛ» Олена Валеріївна Палига особисто привітала переможців та вручила призи. Також усі гості змогли скуштувати наших фірмових пиріжків з картоплею. Сподіваємося, що наше свято сподобалося та заповнилося нашим гостям.
Головною ідеєю для нас, як організаторів, було довести випускникам, що вибір майбутньої професії – це не тільки гарний старт до дорослого життя,можливість навчитися робити щось своїми руками, стати професійним майстром, а й отримувати від улюбленої справи задоволення. Так щороку ми надаємо путівку в життя більше ста учням нашого ліцею, які заповнюють вакансії вкрай потрібних робітничих професій в наший країні. Ми дуже пишаємося нашими учнями, які прославляють своїм професіоналізмом наш навчальний заклад по всій Україні та за її межами. Майбутнім нашим учням ми бажаємо вдалих іспитів та запрошуємо на навчання до державного навчального закладу «Василівський професійний ліцей».