ЗАБУТТЮ НЕ ПІДЛЯГАЄ

ХХ століття увійшло в історію України як нелегкі та виснажливі часи, сповнені трагедій, мільйонів зламаних доль та обірваних життів. Що довелося пережити українському народу - важко навіть уявити?! Голодомори, війни, важка праця... Неможливо переоцінити гірку долю кількох поколінь, тих, хто зміг вижити незважаючи ні на що і донести до нас ту страшну історію, яку ми немаємо права забути.

Щороку, у четверту суботу листопада, починаючи з 1998 року, коли був започаткований День вшанування жертв голодоморів, ми шануємо пам'ять про людей, які були заморені голодом та замучені політичними репресіями, тих, на чию долю випали ті нелюдські випробування.

28 листопада 2015 р. у музеї-заповіднику "Садиба Попова" відбувся захід, присвячений вшануванню пам'яті жертв голодоморів 1921-1922, 1932-1933 та 1946-1947 років "Забуттю не підлягає. Хроніка комуністичної інквізиції". На захід завітали та ознайомилися з одноіменною виставкою учні Василівського професійного ліцею. Ліцеїсти були вражені шокуючими фото, які представлені на інформаційних плакатах та підверджують злочинні дії радянської влади проти українського народу. Ті страшні події не обійшли жодної української родини, тож кожен з нас зобов'язаний пам'ятати історію своїх предків, в першу чергу, молодь, підростаюче покоління!

Авт. Шаповалова Анна КЗ "ВІАМЗ "Садиба Попова"