Історія

Державний навчальний заклад
"Василівський професійний ліцей"

Василівський професійний ліцей засновано 4 жовтня 1954 року (Постанова Ради Міністрів УРСР № 1345 від 04.09.1954 р.), як Василівське училище механізації сільського господарства для підготовки робітничих кадрів, які працювали на цілинних землях Казахстану і півдні України. За час існування в ліцеї підготовлено близько 15 тисяч кваліфікованих робітників за професіями „Тракторист-машиніст”, „Механік-комбайнер”, „Механізатор меліоративних робіт”, „Водій автотранспортних засобів (категорії „В”, „С”)”, „Бухгалтер”, „Кухар”, „Продавець”, „Машиніст автокранів”, тощо. У 60-ті роки на базі Василівського професійного ліцею проводилась підготовка бригадирів рільничих бригад.

З 01.09.1979 р. Василівський професійний ліцей розпочав підготовку робітничих кадрів з наданням повної середньої освіти.

На сьогодні Державний навчальний заклад «Василівський професійний ліцей» – це училище сільськогосподарського профілю, є державною власністю, і підпорядковане Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України.