Інноваційна діяльність

Департамент професійної освіти МОН України запросив представників творчих груп з розробки ДСПТО за професією 5122 "Кухар"на засідання творчої групи у Вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету.

Відбулось це засідання 9 лютого 2017 року. Від нашого ліцею в творчу групу входила старший майстер Решетник Світлана Володимирівна.

Кожен учасник засідання уже мав свої пропозиції для розробки ДСПТО за професією "Кухар".

Відповідальний керівник за роботу творчих груп Кришемінська Л.Д., ознайомивши присутніх із наробками колективу ВКУ КНТЕУ, змістом Професійного стандарту за професією Кухар, окреслила завдання засідання.

У підсумку присутні ухвалили затвердити запропонований перелік компетентностей і назв модулів, а базовий навчальний блок доопрацювати і надати для обговорення через онлайн зв'язок.

Представнику нашої творчої групи Решетник С.В. було доручено створення ДСПТО за професією "Кухар 5 розряду" - разом із представниками творчої групи Закарпатської області.

Робота над створенням ДСПТО має бути завершена до 10 квітня 2017 року.

 

Завантажити: Інноваційні технології навчання при підготовці кваліфікованих робітників в системі професійно-технічної освіти

Завантажити: Модернізація професійної освіти в Україні