Атестація працівників

Атестація педпрацівників за 2016 - 2017 навчальний рік

В цьому році атестуються 2 викладачі загальнооосвітніх предметів: викладач біології та географії Ляшенко Микола Миколайович та викладач німецької мови Маркіна Людмила Леонідівна; 4 викладачі спецдисциплін: викладач економіки підприємства Вайло Людмила Валентинівна, викладач технічного креслення Решетник Світлана Володимирівна, викладач технології приготування їжі Кудіна Любов Іванівна, викладач правил дорожнього руху Гриша Валерій Володимирович; керівник гуртка "Ліцеїст" Супрун Ольга Петрівна; методист Тинкалюк Любов Олександрівна.

26 грудня 2016 року відбулось друге засідання атестаційної комісії працівників ДНЗ "ВПЛ", на якому було розглянуто виконану роботу педагогами, що атестуються, за перший семестр навчального року.

21 березня в ліцеї була проведена планова щорічна атестація педагогічних працівників ліцею. Всі викладачі, що атестувалися, продемонстрували свої набутки в роботі за 5-річний період: тому у членів атестаційної комісії не виникло труднощів при голосуванні. Презентації творчих доробок наші колеги, що атестувалися, продемонстрували на засіданні педагогічної ради, яка відбулася 29 березня 2017 р.

Вітаємо з успішним проходженням атестації Вайло Л.В., Кудіну Л.І., Решетник С.В. та Супрун О.П. А Гриша В.В., Ляшенко М.М., Маркіна Л.Л. та Тинкалюк Л.О. мають пройти ще атестацію в атестаційній комісії ІІІ рівня. Побажаємо їм успіхів!