Атестація працівників

Атестація педпрацівників 2017-2018

Друге засідання атестаційної комісії, що відбулося 23 січня 2018 р., мало на меті розглянути систему роботи педагогічних працівників ліцею, що атестуються в цьому році. Члени атестаційної комісії мали що обговорити на засіданні, бо проведені відкриті уроки і загальноліцейні виховні заходи свідчать про уміння і досвід викладачів і майстрів виробничого навчання.
Майстер групи кухарів Антоненко Л. В. провела заняття “Приготування солодких страв та напоїв”, майстер групи трактористів Христенко О.В. – заняття “Розмітка, різання, обпилювання металу”, викладач історії Притула І. А. – урок “Перехід до суцільної колективізації. Голодомор 1932-1933 років в Україні”.
Цікавими та наповненими виховного змісту були заходи “День вчителя” і “Покровський ярмарок” (Супрун О. П. – викладач хімії), розважально-історична гра “100 до 1” (Притула І. А. – викладач історії). Щорічний “Покровський ярмарок” об’єднав зусилля в його організації і проведенні не лише тих, хто атестується, а й інших викладачів та майстрів виробничого навчання.
Побажаємо успіхів тим педагогам, що ще не повністю продемонстрували свій талант і вміння у навчанні і вихованні наших учнів. Їх робота буде розглянута на наступному засіданні атестаційної комісії.

Завантажити: Дашковська Н.М. атестація

Завантажити: Христенко О.В. атестація